Lekka atletyka – opiekunami są:
-Cecylia Pudlicka,
-Maciej Kostrowski,
-Izabela Dąbrowska,



20.09.2012r. Leszno - Mistrzostwa Miasta Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w LA.

Szkołę reprezentoway następujące osoby :

Kobiety:

# 200m:
- Konieczna Monika IIe- I miejsce, awans do zawodów rejonowych,
- Gościniak Maria Ie- II miejsce, awans do zawodów rejonowych,

# 400m:
- Borowska Julia Ic- V miejsce,

# 800m:
-  Wiktoria Janicka IIc- II miejsce, awans do zawodów rejonowych,
-  Monika Pawelczyk Ig- IV miejsce,
-  Agata Nowak IIc- VII miejsce,

# 1500m:
-  Ada Zborowska Ic- II miejsce, awans do zawodów rejonowych,
-  Kinga Patalas IIf- III miejsce, awans do zawodów rejonowych,
-  Iga Zborowska  Ie- V miejsce,

# Sztafeta 4x100m - V miejsce,:
- Monika Konieczna IIe,
- Maria Gościniak Ie,
- Julia Borowska Ic,
- Marta Rupocińska IId,

# Sztafeta 4x400m – eliminacje do zawodów rejonowych,

# Kula:
-  Aneta Raburska IIIc- II miejsce, awans do zawodów rejonowych,
- Daria Chałupka Ic - III miejsce, awans do zawodów rejonowych,
- Michalina Walorczyk IIIc- V miejsce,

# Skok w dal:
- Paulina Jarecka Ig- V miejsce,

# Skok wzwyż:
- Aleksandra Chwat IIIa- eliminacje do zawodów rejonowych,

Mężczyźni:

# 100m:
- Kosma Marchwicki IId- II miejsce, awans do zawodów rejonowych,
- Kamil Muller IIIe- III miejsce, awans do zawodów rejonowych,
- Jakub Fijałkowski IIId - V miejsce,

# 200m:
- Michał Miara IIIf- III miejsce, awans do zawodów rejonowych,
- Tomasz Każmierczak Id - IV miejsce,
- Krzysztof Jankowski IIIa- V miejsce,

# 400m:
-  Marcin Piotrowiak IIIf- II miejsce, awans do zawodów rejonowych,
-  Miłosz Zdęga IIId- IV miejsce,

# 1500m:
- Dawid Grodzki Id- I miejsce, awans do zawodów rejonowych,
- Mikołaj Lewicki IIg- II miejsce, awans do zawodów rejonowych,

# 3000m:
- Patryk Bolewicz IIIe- II miejsce, awans do zawodów rejonowych,
- Jacek Płocieniczak IIIf- IV miejsce,

# Sztafeta 4x100m I miejsce, awans do zawodów rejonowych:
-  Kosma Marchwicki IId,
- Kamil Muller IIIe,
- Michał Miara IIIf,
- Tomasz Każmierczak Id,

# Sztafeta 4x400m - eliminacje do zawodów rejonowych,

# Kula:
-  Michał Szymański IIIe- X miejsce,

# Skok w dal:
- Jakub Fijałkowski  IIId- IV miejsce,
-  Aleksander Bojanowski IIIb - VI miejsce,
- Krzysztof Jankowski IIIa- IX miejsce,

# Skok wzwyż:
- Mikołaj Prus Ib- 1 miejsce, awans do zawodów rejonowych,
- Kornel Kołodziej IIIc - 2 miejsce, awans do zawodów rejonowych,





25.09.2012r. Leszno – Mistrzostwa Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

# Sztafeta kobiet zajęła I miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego w składzie:
1. Monika Konieczna IIe,
2. Julia Borowska Ic,
3. Maria Gościniak Ie,
4. Marta Rupocińska IId,
5. Agata Nowak IIc,
6. Kinga Patalas IIf,
7. Monika Pawelczyk Ig,
8. Iga Zborowska Ie,
9. Ada Zborowska Ic,
10. Wiktoria Janicka IIc,
R. Michalina Wielebińska IIIa,

# Sztafeta mężczyzn zajęła I miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego w składzie:
1. Kosma Marchwicki IId,
2. Patryk Bolewicz IIIe,
3. Tomasz Kaźmierczak Id,
4. Jacek Płocieniczak IIIf,
5. Krzysztof Jankowski IIIa,
6. Michał Miara IIIf,
7. Mikołaj Lewicki IIg,
8. Olek Bojanowski IIIb,
9. Marcin Piotrowiak IIIf,
10. Dawid Grodzki Id,
R. Jakub Fijałkowski IIId,




 2.10.2012r. Leszno – Zawody Rejonowe Szkół Ponadgimnazjalnych w LA- Leszno:

Kobiety:

# 200m:
- Maria Gościniak Ie- IV miejsce,
- Monika Konieczna IIe - V miejsce,

# 1500m:
- Kinga Patalas IIf- VII miejsce,

# Sztafeta 4x400m - III miejsce:
- Monika Konieczna IIe,
- Maria Gościniak Ie,
- Jagoda Krzystyniak Ig,
- Julia Borowska Ic,

# Kula:
- Raburska Aneta IIIc- V miejsce,
- Chałupka Daria Ic- VI miejsce,

# Skok wzwyż:
- Aleksandra Chwat IIIa - awans do finału wojewódzkiego,

Mężczyźni:

# 100m:
- Kosma Marchwicki IId- III miejsce, awans do finału wojewódzkiego,
- Kamil Muller IIIe- VII miejsce,

# 200m:
- Michał Miara IIIf- V miejsce,

# 400m:
- Marcin Piotrowiak IIIf - VI miejsce,

# 1500m:
- Dawid Grodzki Id- I miejsce, awans do finału wojewódzkiego,
- Mikołaj Lewicki IIg- VI miejsce,

# 3000m:
- Patryk Bolewicz IIIe- VI miejsce,

# Sztafeta 4x100m - I miejsce, awans do finału wojewódzkiego:
- Kosma Marchwicki IId,
- Kamil Muller IIIe,
- Michał Miara IIIf,
- Miłosz Zdęga IIId,

# Sztafeta 4x400m - II miejsce, awans do finału wojewódzkiego,
- Aleksander Bojanowski IIIb,
- Jakub Fijałkowski IIId,
- Marcin Piotrowiak IIIf,
- Krzysztof Jankowski IIIa,

# Skok wzwyż:
- Kornel Kołodziej IIIc- II miejsce, awans do finału wojewódzkiego, 



9.10.2012r. Poznań - Finał Wojewódzki Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej atletyce.

Mężczyźni:

# 100m:
- Kosma Marchwicki IId- VI miejsce,

# 1500m:
- Dawid Grodzki Id - III miejsce

# Sztafeta 4x100m - miejsce:
- Kosma Marchwicki IId,
- Kamil Muller IIIe,
- Michał Miara IIIf,
- Miłosz Zdęga IIId,

# Sztafeta 4x400m - miejsce:
- Aleksander Bojanowski IIIb,
- Jakub Fijałkowski IIId,
- Marcin Piotrowiak IIIf,
- Krzysztof Jankowski IIIa,

# Skok wzwyż:
- Kornel Kołodziej IIIc- 5 miejsce, 



12.10.2012r. Poznań - Finał Wojewódzki Szkół Ponadgimnazjanych w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

# Sztafeta kobiet zajęła wysokie14 miejsce na 38 startujących szkół: 
    skład sztafety
1. Monika Konieczna IIe,
2. Julia Borowska Ic,
3. Maria Gościniak Ie,
4. Marta Rupocińska IId,
5. Agata Nowak IIc,
6. Jagoda Krzystyniak Ig,
7. Kinga Patalas IIf,
8. Iga Zborowska Ie,
9. Ada Zborowska Ic,
10. Wiktoria Janicka IIc,
R. Monika Pawelczyk Ig.


# Sztafeta mężczyzn zajęła wysokie 8 miejsce na 34 startujące szkoły:
   
skład sztafety
1. Patryk Bolewicz IIIe,
2. Jacek Płocieniczak IIIf,
3. Krzysztof Jankowski IIIa,
4. Michał Miara IIIf,
5. Miłosz Zdęga IIId,
6. Jakub Fijałkowski IIId,
7. Mikołaj Lewicki IIg,
8. Olek Bojanowski IIIa,
9. Marcin Piotrowiak IIIf,
10. Dawid Grodzki Id,
R. Kamil Muller IIIe,
R. Mateusz Kaczor IIf.