Reprezentacja szkoły w halowej piłce nożnej:

- Krzysztof Jankowski III a 
- Michał Miara III f
- Marcin Piotrowiak III f 
- Patryk Bolewicz III e
- Damian Maćkowiak I d
- Kuba Kaźmierczak III e
- Tomasz Kaźmierczak I d
- Krzysztof Szczepański I e
- Błażej Szymczak II f


Piłarze nożni naszej szkoły 24 listopada 2012r. brali udział w Mistrzostwach Miasta Leszna w Halowej Piłce Nożnej.
Turniej rozgrywał się w sali Szkoły Podstawowej nr. 9,  brało w nim udział 9 szkół średnićh z Leszna podzielonych na dwie grupy.
Nasza drużyna była w grupie razem z I LO, IV LO, ZSOŚ, ZSRB.
Zajeliśmy pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do półfinału,  gdzie spotkaliśmy się z faworytem Leszczyńskich rozgrywek ZSE z którym wygraliśmy  
i weszliśmy do finału, gdzie trafiliśmy na ZSRB który to okazał się bardzo wymagającą drużyną. W regulaminowym czasie gry było 0:0, dogrywka też nie przyniosła rozstrzygnięcia, dopiero rzuty karne wyłoniły zwyciężcę. Tym samym awansowaliśmy do finału rejonowego który odbywał się w Rawiczu.
Oprócz reprezentacji naszej szkoły brały w nim udział: 
ZSO Gostyń,  ZSO Wolsztyn,  ZSP Kościan,  ZSZ Rawicz.
Pierwszy mecz rozegraliśmy z gospodarzami a więc z ZSZ w Rawiczu. Wynik meczu nie nastawiał nas optymistycznie na dalszą część turnieju, przegraliśmy 4:1, jak się później okazało z najsłabszą drużyną turnieju. Drugi i trzeci mecz wygraliśmy i w dalszym ciągu mieliśmy szansę na awans, wystarczyło "tylko" wygrać z chłopakami z Gostynia którzy to wszystkie swoje mecze wysoko wygrywali. Szkole z Gostynia wystarczył remis, my musieliśmy wygrać.
Od początku spotkania graliśmy ofensywnie, na co drużyna z Gostynia nie była przygotowana, w rezultacie czego straciła bramkę po akcji Marcina Piotrowiaka    z Krzysztofem Jankowskim. Niestety Gostyń bardzo szybko odpowiedział nam tym samym i było 1:1. W ostatnich minutach meczu zwycięską bramkę pięknym strzałem głową zdobył Marcin Piotrowiak, czym przypieczętował nasz awans do finału Wojewódzkiego. 
Finał Wielkopolski odbędzie się 17 grudnia w Słupcy.

BRAWO CHŁOPAKI !!!
TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI !!!

#sport #piłkanożnaGaleria zdjęć: