W poniedziałek 25 marca 2013r.na kręgielni w Lesznie odbyły się Mistrzostwa drużynowe i indywidualne o Puchar Dyrektora II LO w kręglach.Każdą klasę reprezentowała drużyna składająca się z 2 mężczyzn i 2 kobiet.W sumie w turnieju udział wzięło 70 zawodników i zawodniczek.Każdy uczestnik musiał oddać po 30 rzutów.Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze.

Drużynowo wygrała klasa III D zdobywając 509pkt.w składzie:Angelika Józefiak 123pkt.,Paulina Węglarska 117pkt.,Mateusz Cywka 135pkt.,Miłosz Zdęga 134pkt.

II miejsce zajęła klasa II G 505pkt.w składzie:Dominika Urbaniak 138pkt.,Julia Włodarczyk 115pkt.,Mateusz Kaczor 115pkt.,Miron Cieśla 137 pkt.

III miejsce zajęła klasa I B 428 pkt.w składzie:Agnieszka Kaźmierczak 119pkt.,Emilia Mizgalska 106pkt.,Michał Zarzecki 90pkt.,Dariusz Konopa 113pkt.

W kategorii mężczyzn zwyciężył Szymon Karolewicz kl.IF(167pkt),drugi Paweł Tyczyński kl.IIIE(164pkt.),trzeci Filip Juryta kl.ID(141pkt).

W kategorii kobiet zwyciężyła Dominika Urbaniak kl.IIG(138pkt.),druga była Marcelina Musielak kl.IIIH(126pkt.),trzecie Agata Leśniarek kl.IIIF(123pkt.)i Angelika Józefiak kl.IIID(123pkt).



Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo,gratulujemy i zapraszamy za rok.



Poniżej wyniki turnieju kręglarskiego w poszczególnych kategoriach.



Klasyfikacja indywidualna mężczyzn:



1.Szymon Karolewicz kl.IF 167 pkt.

2.Paweł Tyczyński kl.IIIE 164pkt.

3.Filip Juryta kl.ID 141pkt.

4.Miron Cieśla kl.IIG 137pkt.

5.Miłosz Zdęga kl.IIID 136pkt.

6.Mateusz Cywka IIID 135pkt.

7.Adrian Nowak IIIE 133pkt.

8.Wojciech Skórzewski II D 131pkt.

9.Bartosz Cegielski II E 130pkt.

10.Jan Borowiak I E 124pkt.

11.Paweł Kurpisz III H 123pkt.

12.Michał Szyszka II C 119pkt.

13.Mateusz Kaczor II G 115pkt.

14.Dariusz Konopa I B 113pkt.

      Kacper Skowron II A 113pkt.

      Paweł Kwapisz II E 113pkt.

      Michał Miara III F 113pkt.

15.Marcin Małecki II D 109pkt.

16.Igor Sołtysiak I A 108pkt.

17.Maciej Weber III G 104pkt.

18.Jędrzej Wyskok I C 101pkt.

19.Marcin Stępczak III A 100pkt.

20.Piotr Kuberkiewicz I A 99pkt.

21.Paweł Mikołajczak III G 95pkt.

22.Bartosz Ławecki II F 93pkt.

23.Miłosz Ostrowski I F 91pkt.

     Piotr Prymas II C 91pkt.

24.Michał Zarzecki I B 90pkt.

25.Jacek Płocieniczak III F 89pkt.

26.Marcin Kaźmierczak I E 87pkt.

27.Łukasz Wiliński II A 85pkt.

28.Szymon Buliński I C 80pkt.

29.Jakub Czekała III H 78pkt.

30.Paweł Środecki I D 75pkt.

31.Bartosz Dawidziak II F 73pkt.

32.Konrad Kołodziej III A 59pkt.



Klasyfikacja indywidualna kobiet:



1.Dominika Urbaniak II G 138pkt

2.Marcelina Musielak III H 126pkt.

3.Angelika Józefiak III D 123pkt.

   Agata Leśniarek III F 123pkt.

4.Agnieszka Kaźmierczak I B 119pkt.

   Marta Mańka III G 119pkt.

5.Paulina Węglarska III D 117pkt.

6.Monika Kaczmarek II A 115pkt.

   Julia Włodarczyk II G 115pkt.

7.Agata Lisiecka I C 113pkt.

8.Marta Rupocińska II D 112pkt.

9.Emilia Mizgalska I B 106pkt.

10.Natalia Młynarczak I A 103pkt.

11.Elżbieta Wodecka II A 101pkt.

12.Klaudia Zamelska II C 99pkt.

      Karolina WabińskaIII F 99pkt.

13.Michalina Wydmusz I C 97pkt.

14.Julita Frąckowiak III G 98pkt.

       Anna Mikołajczak I E 98pkt.

      Izabela Józefiak II F 98pkt.

15.Michalina Kolan II C 93pkt.

16.Zuzanna Kropińska II E 89pkt.

17.Michalina Wielebińska III A 88pkt.

18.Maria Gościniak I E 86pkt.

     Aneta Juskowiak I D 86pkt.

19.Marta Sitnik II F 83pkt.

20.Kinga Polc III H 80pkt.

21.Natalia Dróst I A 75pkt.

22.Monika Przybył I F 73pkt.

     Alina Kolibabka II D 73pkt.

23.Katarzyna Ciesielska II E 72pkt.

24.Magdalena Kubacka I D 69pkt.

25.Karolina Jurczak III E 63pkt.

26.Agnieszka Nadolna I F 36pkt