24.09.2013r. uczestniczyliśmy w zawodach rejonowych w lekkoatletyce. Areną zmagań był stadion lekkoatletyczny w Lesznie. Dwóch reprezentantów naszej szkoły zakwalifikowało się do finałów wojewódzkich które odbędą się w Poznaniu 8 października.
Michał Wawrzyniak IIB był najszybszy na dystansie 100m,
a Dawid Grodzki IID nie miał sobie równych na dystansie 3000m.
Sukces Dawida "GROCHA" nie dziwi, był on faworytem. Grochu na co dzień trenuje w Leszczyńskim Klubie Lekkoatletycznym "ACHILLES". Wynik Michała był zaskoczeniem, nie tylko dla nas nauczycieli wychowania fizycznego, ale również dla samego zawodnika. Michał jest także związany z jednym z Leszczyńskich klubów sportowych , a mianowicie  trenuje pływanie w klubie "AKWAWIT LESZNO". Pływacy są zazwyczaj bardzo dobrze przygotowani wydolnościowo, sugerowało by to, aby Michał startował na dłuższym dystansie, na przykład na 3000m razem z Grochem :), a tu sukces na stówkę. Gratulację chłopaki !

Oprócz chłopaków szkołę reprezentowało jeszcze kilkanaście osób:
Jagoda Krzystyniak
Martyna Maćkowiak
Weronika Jędryczka
Kasia Dorabiała
Sandra Skrzypek
Ania Wieja
Kinga Skorupińska
Daria Chałupka
Tomek Kaźmierczak
Mikołaj Prus

Na trzecim miejscu podium stanęła nasza sztafeta dziewczyn 4x100m , niestety nie wystarczyło to do awansu do finału wojewódzkiego, gdyż kwalifikowały się tylko dwie pierwsze sztafety.

Wszystkim startującym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Trzymamy kciuki za naszych finalistów.