Mistrzostwa Miasta Leszna w Narciarstwie i Snowboardzie podobnie jak w ubiegłym roku odbywały się na stokach Czarnej Góry. Naszą szkołę reprezentowały trzy osoby płci pięknej, tj.
Natalia Majorczyk (narty)
Jolanta Stępczak (narty)
Aleksandra Sadowska (snowboard)

Nasza przygoda rozpoczęła się dość wcześnie, bo już o 5:50 mieliśmy zbiórkę pod Trapezem w Lesznie,
skąd o 6:00 wyruszyliśmy w drogę do miejscowości Czarna Góra, w której to odbywały się zawody. Około godziny 9:00 zameldowaliśmy się na miejscu, gdzie po odstaniu w kolejce kilkunastu minut po karty startowe, udaliśmy się na miejsce startu. Każdy uczestnik zawodów miał jeden zjazd slalomem, który trwał około 40 sekund. Zazwyczaj podczas takich zawodów jest możliwość dwukrotnego zjazdu, ale w tym roku liczba startujących na to nie pozwoliła. Nad czym większość ubolewała. No ale jak to mówią, wszyscy mieli równe szanse. Chociaż trasa po zjeździe około 250 zawodników nie wyglądała tak jak na początku zawodów.
Natalia i Jola swoje starty miały około godziny 11, a Ola około 13. W czasie kiedy nie startowały mogły korzystać ze stoków jakie są dostępne na Czarnej Górze. Trzeba przyznać iż były one , biorąc pod uwagę tegoroczną zimę dość dobrze przygotowane. Oczywiście swoje trzeba było odczekać w kolejkach do wyciągów, za to później w promieniach słońca jakie nam towarzyszyły przez cały dzień, mogliśmy się zrelaksować podczas zjazdów.
No a teraz do sedna. Ola Sadowska zajęła trzecie miejsce, Natalia Majorczyk stanęła na podium zajmując
również trzecią lokatę, natomiast Jola Stępczak uplasowała się tuż za podium. Biorąc pod uwagę to, jaką dziewczyny miały konkurencję wśród startujących, jest to bardzo duży sukces. Niestety podczas dekoracji pominięto Olę Sadowską, która startowała w ścisłym finale, w którym to miała możliwość na drugi zjazd. Niestety czas drugiego zjazdu prawdopodobnie się zawieruszył : ( 
Po kilku dniach, organizatorzy dopatrzyli się błędu
i otrzymaliśmy medal dla Oli.
Dziewczyny. Gratulujemy Wam tak udanego startu, i życzymy dalszych sukcesów.