Czym jest Strefa Młodzieży? Większość z Was już dobrze wie. Dla tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w tego typu spotkaniach przypominam: jest projektem profilaktyczno-edukacyjnym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej realizowanym od pięciu lat i skierowanym do młodzieży ponadgimnazjalnej, rodziców oraz nauczycieli.
Zajęcia prowadzi Michał Pozdał - psychoterapeuta, seksuolog, wykładowca Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Pracuje z młodymi osobami, które przeżywają różnego rodzaju trudności okresu dorastania a także ich rodzinami. Od pięciu lat prowadzi Spotkania Psychologiczne w Strefie Młodzieży. Odpowiada na listy czytelników w młodzieżowym magazynie "Bravo".
Współautorka programu jest Małgorzata Ohme - psycholog rozwojowy ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Zajmuje się psychoedukacją w zakresie prowadzenia warsztatów dla młodzieży, nauczycieli i rodziców oraz psychoterapii dzieci, młodzieży i rodzin. Interesuje się także psychodietetyką. Obecnie prowadzi program telewizyjny "Okiem Ohme".

Tych,którzy chcą uczestniczyć w najbliższym spotkaniu, proszę o kontakt (gabinet pedagoga).