Piłkarze nożni z Rydzyny na co dzień grający i trenujący w drużynie "Rydzyniaka" okres zimowy przepracowują w hali w Rydzynie. Na jeden z ich treningów udaliśmy się w celu rozegrania sparingu.Skład reprezentacji II LO:

Damian Maćkowiak

Łukasz Kachel

Konrad Tonkiewicz

Jakub Szańca

Kacper Pluskota

Krzysztof Moksiewicz

Julek Kuczkowski

Jędrzej Wyskok

Tomek Każmierczak

Michał KażmierczakSparing miał na celu ogranie się na boisku . Przez dwie godziny intensywnej gry chłopaki mogli popracować nad elementami gry, które mam nadzieję zaowocują w rozgrywkach międzyszkolnych.

Chciałbym pochwalić chłopaków za grę, aczkolwiek jak to się mówi:

" graliśmy tak, jak nam przeciwnik na to pozwolił"

Trzech zawodników grających na co dzień w Rydzynie jest również w szerokiej kadrze II LO.

W meczu reprezentowali oni naszą szkołę.

Nadmienię jeszcze, iż bramkarz naszej drużyny Damian Maćkowiak zachował czyste konto aż do ostatniej minuty meczu, w której to przytrafiła się niemiła niespodzianka ;)

 

#sport #piłkanożna