APEL PODSUMOWUJĄCY WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE 2014/2015

W dniu 16 października w auli naszej szkoły odbył się apel podsumowujący ubiegłoroczne zmagania uczniów w ramach współzawodnictwa sportowego w ramach Licealiady.

Pamiątkowe podziękowania, z rąk Pani Dyrektor Krystyny Łasowskiej otrzymali uczniowie II i III klas, których chcieliśmy zaprezentować przede wszystkim uczniom klas pierwszych, dopiero rozpoczynającymi przygodę ze sportem w II LO.

Uroczystość uświetnił występ uczennicy klasy 2d Marty Murawskiej, która zaprezentowała się w tańcu współczesnym.

Wystąpiła także grupa baletowa - piłkarze nożni, którzy dzień wcześniej, podczas treningu udowodnili, że zasłużyli na zatańczenie fragmentu "Jeziora Łabędziego"

Apel zakończył się występem Victorii Wiśniewskiej z klasy 2a, która piosenką "We are the champions" podziękowała naszym sportowcom, którzy przyczynili się do tak wielu osiągnięć sportowych naszej szkoły.