SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW II LO


1. LEKKOATLETYKA
OPIEKUNOWIE: CECYLIA PUDLICKA I MACIEJ KOSTROWSKI

a). SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

* MISTRZOSTWA MIASTA LESZNA W KATEGORII KOBIET - I MIEJSCE

SKŁAD:
1. KINGA JOŃCZAK - IC
2. MARIA ŚMIESZAŁA - IC
3. BOGNA JASZCZAK - IE
4. JOANNA PUSIAK - IF
5. MARTA MURAWSKA - IID
6. EMILIA SCHILZ - IIE
7. NATALIA TARGOSZ - IIE
8. ANNA WIEJA - IIIA
9. WERONIKA JĘDRYCZKA - IIID
10. MARIA GRYS - IG
11. JULIA KOWALIK - IB

*MISTRZOSTWA MIASTA LESZNA W KATEGORII MĘŻCZYZN - I MIEJSCE

SKŁAD:
1. ARKADIUSZ NADOLNY - ID
2. KACPER PLUSKOTA - IIB
3. WOJCIECH KONURY - IID
4. MIKOŁAJ ADAMSKI - IIE
5. KRYSTIAN MARKOWIAK - IIE
6. JAKUB SZAŃCA - IIE
7. TOMASZ KRUK - IIF
8. MIKOŁAJ NIEMCZAL - IIF
9. HUBERT TYSIAK - IIF
10. ROBERT TYSIAK - IIF

*FINAŁ WOJEWÓDZKI W KATEGORII KOBIET - XI MIEJSCE

SKŁAD:
1. KINGA JOŃCZAK - IC
2. MARIA ŚMIESZAŁA - IC
3. BOGNA JASZCZAK - IE
4. JOANNA PUSIAK - IF
5. MARTA MURAWSKA - IID
6. EMILIA SCHILZ - IIE
7. NATALIA TARGOSZ - IIE
8. ANNA WIEJA - IIIA
9. WERONIKA JĘDRYCZKA - IIID
10. DOROTA KWAPISZ - IID
11. URSZULA SZYSZKA - IB

*FINAŁ WOJEWÓDZKI W KATEGORII MĘŻCZYZN - XVI MIEJSCE

SKŁAD:
1. ARKADIUSZ NADOLNY - ID
2. KACPER PLUSKOTA - IIB
3. WOJCIECH KONURY - IID
4. SZYMON DEMBIŃSKI - IIIE
5. KRYSTIAN MARKOWIAK - IIE
6. JAKUB SZAŃCA - IIE
7. TOMASZ KRUK - IIF
8. MIKOŁAJ NIEMCZAL - IIF
9. HUBERT TYSIAK - IIF
10. ROBERT TYSIAK - IIF

b) LEKKOATLETYKA INDYWIDUALNA

*MISTRZOSTWA MIASTA LESZNA:

- ANNA NADOLNA - IIE - SKOK W DAL - I MIEJSCE
- NATALIA TARGOSZ - IIE - SKOK WZWYŻ - I MIEJSCE
- ANNA WIEJA - IIIA - SKOK WZWYŻ - II MIEJSCE
- BOGNA JASZCZAK - IE - 400M - I MIEJSCE
- EMILIA SCHULZ - IIE - 800M - I MIEJSCE
- MARIA GRYS - IG - 200M - I MIEJSCE
- MARTA MURAWSKA - IID - 1500 - MIEJSCE
- ZOFIA GLUMA - IE - 200M - MIEJSCE
- WOJTEK KONURY - IID - 400M - II MIEJSCE
- KRYSTIAN MARKOWIAK - IIE - 3000 - MIEJSCE
- MIKOŁAJ DOMAGAAŁA - IIID - OSZCZEP - I MIEJSCE
-SZTAFETA 4X100M – II MIEJSCE
(M. GRYS, B. JASZCZAK, N. TARGOSZ, A.WIEJA)

*ZAWODY REJONOWE

- ANNA NADOLNA - IIE - SKOK W DAL - I MIEJSCE
- NATALIA TARGOSZ - IIE - SKOK WZWYŻ - I MIEJSCE
- ZOSIA GLUMA IE – 200M - MIEJSCE
- ANNA WIEJA - IIIA - SKOK WZWYŻ - II MIEJSCE
- BOGNA JASZCZAK - IE - 400M - II MIEJSCE
- EMILIA SCHULZ - IIE – 800M – I MIEJSCE
- MARIA GRYS - IG - 200M - VII MIEJSCE
- MARTA MURAWSKA - IID - 1500 - IV MIEJSCE
- WOJTEK KONURY - IID - 400M - MIEJSCE
- KRYSTIAN MARKOWIAK - IIE - 3000 - MIEJSCE
- MIKOŁAJ DOMAGAAŁA - IIID - OSZCZEP - I MIEJSCE
-SZTAFETA 4X100M – II MIEJSCE
(Z.GLUMA,N.TARGOSZ,B.JASZCZAK,A.WIEJA)

*FINAŁ WOJEWÓDZKI

- ANNA NADOLNA -IIE – SKOK W DAL – I MIEJSCE
- BOGNA JASZCZAK -IE – 400M - UDZIAŁ W FINALE
- NATALIA TAGOSZ - IIE – SKOK WZWYŻ - UDZIAŁ W FINALE
- ANNA WIEJA - IIIA - SKOK WZWYŻ - UDZIAŁ W FINALE
- MIKOŁAJ DOMAGAŁA - IIID – OSZCZEP - UDZIAŁ W FINALE
- SZTAHET 4X100M - UDZIAŁ W FINALE
(Z.GLUMA,N.TARGOSZ,A.WIEJA,B.JASZCZAK)