27 września br. na kortach tenisowych przy Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbyła się II edycja Mistrzostw Zespołu Szkół nr 2 w Lesznie w tenisie ziemnym. W zawodach wzięło udział 14 uczniów (9 chłopców i 5 dziewcząt). W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Oliwia Nowak z klasy Id LO. II miejsce wywalczyła Sara Tarnowska z klasy IIIb gimnazjum, a III miejsce Urszula Dudek z klasy Ib LO. W kategorii chłopców, którzy rywalizowali systemem pucharowym, I miejsce zdobył Michał Kruk z klasy IIIf LO przed Miłoszem Nowakiem z klasy Ie LO. Zawody zorganizowano dzięki uprzejmości właścicieli kortów i Klubu Tenisowego PRO-TEAM, a organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego Izabela Dąbrowska, Cecylia Pudlicka i Jarosław Nowak.