Zapraszamy na wyjątkowe Spotkanie z Uniwersytetem SWPS w Lesznie, które będzie pierwszym krokiem do znalezienia w sobie superbohatera.

Spotkanie odbędzie się 3 grudnia o godz. 16:30 w II Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie. Warsztat będzie prowadzony przez absolwentów i studentów Uniwersytetu SWPS Wydziału Zamiejscowego w Poznaniu.

Podczas spotkania postaramy się przyjrzeć sobie z innej niż dotychczas perspektywy. Wnikliwie przeanalizujemy oczekiwania, jakie społeczeństwo ma wobec nas i porozmawiamy o tym, czy ideały można urealnić. Do tego skupimy się na naszej pewności siebie w wielu rolach, które musimy spełniać w trakcie życia. Pomyślimy też jak wybrnąć z sytuacji, które mogą obiżać naszą pewność siebie i jak z każdej największej wpadki wybrnąć z twarzą.
Prowadzący:
Michalina Mruczyk- psycholog, edukator seksualny, absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Osoba kreatywna i ciekawa świata. Jej zainteresowanie psychologią zrodziło się z potrzeby lepszego poznania drugiego człowieka. Działa charytatywnie, nie boi się wyzwań, w czasie wolnym podróżuje, czyta, uprawia sporty i gotuje. Prowadziła warsztaty z ramienia Uniwersytetu SWPS na Przystanku Woodstock w roku 2016 oraz 2017. Od dwóch lat prowadzi psychoedukacyjnej warsztaty dla młodzieży
Mateusz Kaczmarek- student V roku prawa stacjonarnego na Uniwersytecie SWPS. Były przewodniczący Samorządu Studenckiego na Wydziale Zamiejscowym w Poznaniu. Żywo zainteresowany wszystkim, co dzieje się wokół, do tego stopnia, że całej jego aktywności nie sposób wymienić. Studia traktuje jako otwarte pole do działania, nie tylko w stricte prawniczym otoczeniu. Dusza humanistyczna: od prawa, przez film i muzykę, po historię. Aktywny kontynuator przedwojennych tradycji akademickich w Poznaniu.
Ewa Michalak – studentka IV roku psychologii o specjalności psychologia kliniczna oraz psychologia sądowa. Interesuje się powiązaniem psychologii z prawem, swoją przyszłość wiążę z pracą z młodzieżą. Jej główny cel to rozwój i podejmowanie nowych wyzwań.

Link do strony internetowej - prosimy o zapisywanie się indywidualne uczniów zainteresowanych przybyciem :)

https://www.swps.pl/strefa-psyche/wydarzenia/448-leszno/18537-odkryj-swoje-supermoce