22 listopada 2019r. uczniowie klas drugich „Kopernika” świętowali połowę swojej edukacji w liceum. W ten wyjątkowy wieczór uczniowie zostali wprowadzeni uroczystym polonezem wykonanym przez klasę 2f pod nadzorem pani Agaty Sadowskiej. Połowinki oficjalnie rozpoczęła pani dyrektor Krystyna Łasowska, po czym świetną muzykę i atmosferę zapewnił im DJ Dolata. Cudowny nastrój wzmocniły też piękne dekoracje wykonane przez klasę 2b.

Ta noc będzie niezapomniana nie tylko dzięki super zabawie, ale też ze względu na niesamowity program artystyczny w wykonaniu uczniów klas 2b, 2c i 2f, pod kierunkiem ich wychowawczyń . Dzięki nim mogliśmy być świadkami teleturnieju „Jaka to melodia?”, który w ich wykonaniu niejednego z nas rozbawił do łez. Mieliśmy okazję podziwiać występy tanecznie przygotowane do różnych rodzajów muzyki, np. country, reggae, latino, rock , a nawet muzyki klasycznej czy dziecięcej. Szczególnie zapadające w pamięć były występy m.in. Freddie’go Mercury’ego, baletnic, uroczych bobasów czy hinduskich tancerek. Uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe grupowe zdjęcia przy specjalnie przygotowanej do tego ściance.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Połowinek, a szczególnie wszystkim rodzicom i nauczycielom obecnym na tym wydarzeniu. Ten wieczór pełen był świetnej zabawy, pysznego jedzenia, niesamowitych występów, fajnej muzyki i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Relacja: Milena Mendyka, Anna Olszewska

Zdjęcia: Weronika CyprianGaleria zdjęć: