Wieczór 19 października 2023 roku z pewnością na długo zostanie w pamięci uczniów, gdyż to właśnie tego wieczoru odbyła się niezapomniana dyskoteka szkolna Oldies, tym razem w klimatach lat 2000. Przebieg tego wydarzenia był nie tylko owocem staranności organizatorów (klasy 3b), ale również świadectwem zaangażowania całej społeczności szkolnej.

Przygotowania do imprezy rozpoczęły się z wielkim rozmachem. Uczniowie, pełni entuzjazmu, wzięli na siebie odpowiedzialność za dekoracje, starannie wybierając elementy oddające klimat lat 2000. Aula, głównie udekorowana w kolorze różowym, wprowadziła uczestników w cudowną atmosferę. Girlandy, balony i plakaty urozmaiciły wygląd dyskoteki. Udało się również zorganizować ściankę do zdjęć.

Sam przebieg dyskoteki był prawdziwą ucztą dla zmysłów. Frekwencja przeszła oczekiwania organizatorów - na parkiecie bawiło sie 460 osób! Pomimo braku profesjonalnego DJa muzyka z komputera był perfekcyjnie dobrana i obejmowała oczywiście utwory z lat 2000. Różnorodność muzyczna sprawiła, że parkiet taneczny był zawsze pełen energii. Dwa razy zawitał na scenie szkolny zespół ,,The Kopernix” i zabawiał publiczność hitami tamtych lat.

Jedną z niewątpliwych atrakcji były dystrybutory z wodą. Wprowadzenie tego elementu było strzałem w dziesiątkę, umożliwiając uczestnikom nie tylko orzeźwienie, ale także przerywnik w trakcie gorących tańców. Sprzedawany popcorn dodatkowo zaspokajał kubki smakowe, tworząc jednocześnie niesamowitą atmosferę towarzyską.

Niebanalnym elementem była również inicjatywa zorganizowania konkursu na najlepszy strój. Uczniowie wkroczyli na parkiet nie tylko w rytmie muzyki, ale także w oryginalnych i kreatywnych stylizacjach, przypominających o modnych trendach z lat 2000. Szerokie spodnie dżinsowe, neonowe kolory i obowiązkowe dodatki w postaci breloczków na telefonie to tylko niektóre z inspiracji, które błyszczały na parkiecie.

To nie tylko była impreza, to był wyjątkowy spektakl, gdzie każdy detal miał znaczenie. Atmosfera dyskoteki szkolnej Oldies z tematem lat 2000 była pełna radości, wspomnień i pozytywnej energii. Ta impreza pokazała, że nawet bez profesjonalnych środków, wysiłkiem społeczności szkolnej, można stworzyć wyjątkową i inspirującą przestrzeń do wspólnej zabawy.Galeria zdjęć: