W piątek 17 listopada 2023r. aula szkolna zamieniła się w magiczne miejsce, gdzie uczennice i uczniowie klas trzecich mieli okazję zatracić się w rytmie muzyki, pozować do zdjęć oraz delektować się jedzeniem. Połowinki okazały się nie tylko wyjątkową okazją do zabawy, ale także doskonałą sposobnością, by zacieśnić więzi społeczności szkolnej.

Impreza rozpoczęła się od wprowadzenia do sali, którą ozdobiono dekoracjami w barwach złota, bieli oraz czerni. Stworzyły one atmosferę pełną stylu i klasy, nadając naszej szkolnej auli wyjątkowego charakteru. Światło reflektorów odbijało się na złotych detalach, tworząc magię, która oczarowała uczestników. Po części oficjalnej na scenie zagościł przebojowy DJ, który odpowiedzialny był za to, by na parkiecie królowały najnowsze hity.

Fotobudka okazała się jednym z najbardziej popularnych miejsc tego wieczoru. Uczniowie tłoczyli się przed nią, chcąc uwiecznić swoje uśmiechy i pozy w kolorowych fotografiach. Ścianka do zdjęć była doskonałym tłem dla wspólnych pamiątkowych fotografii. Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów był wspólny taniec Belgijka. Na parkiecie zapanowała atmosfera radości, a uczestnicy z przyjemnością poddali się rytmowi tej tradycyjnej zabawy tanecznej. Wspólne kroki sprawiły, że uczestnicy poczuli się jeszcze bardziej zjednoczeni, tworząc razem niezapomniane chwile.

Połowinki w auli szkolnej to nie tylko czas dobrej zabawy, ale także okazja do budowania wspólnoty i integrowania się. To wydarzenie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów jako niezapomniana noc pełna światła, muzyki i zabawy. Niech te wspomnienia będą dla nas inspiracją do tworzenia kolejnych wyjątkowych chwil w szkolnej społeczności.

 Galeria zdjęć: