4 listopada w Rojewie odbył się półfinał województwa w badmintonie .
W licealiadzie wzięło udział 17 drużyn. Dzięki zdobyciu Mistrzostwa Leszna przez uczniów naszej szkoły zarówno drużyna kobiet jak i mężczyzn reprezentowała nasze liceum na tej
imprezie. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Dziewczęta w składzie Olga Radczyk z 3E i Zuzanna Gajda z 3B1 zajęły 7 miejsce.
Natomiast chłopcy: Franciszek Dutkiewicz z 3E i Jan Sawicki z 3A uplasowali się na 8 pozycji .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów



Galeria zdjęć: