Pierwsza runda Wielkopolskiej Superligi Liceów z matematyki już za nami! Nasi uczniowie zmierzyli się z zadaniami z teorii liczb i spisali się fantastycznie. Wielkie brawa dla całej drużyny — trzymamy kciuki w kolejnych rundach!