13 listopada na strzelnicy miejskiej w Lesznie odbyła się trzecia runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej LOK. Kopernika reprezentowali Jakub Lisiecki z 4E, Małgorzata Lisiecka z 2A, Maria Majewska z 4C, Michalina Michaluk z 2A, Mikołaj Szabała z 4E oraz Weronika Wąsiak z 4D.

Podczas zawodów zostały także wręczone dyplomy z sukcesy w poprzedniej rundzie ligi rozegranej 15 października. Wówczas to drużyna II LO w składzie Jakub Lisiecki, Małgorzata Lisiecka i Michalina Michaluk wywalczyła III miejsce w klasyfikacji szkół ponadpodstawowych.

GRATULUJEMY!