Inżynierowie Przyszłości
Olga Kownacka w programie!
Miło jest nam poinformować, że uczennica klasy 3d2 Olga Kownacka ze swoim projektem badawczym zakwalifikowała się do programu Inżynierowie Przyszłości fundacji ORLEN im. Ignacego Łukasiewicza. 18 listopada Olga wraz z opiekunem p.Grzegorzem Pawlickim uczestniczyli w konferencji inauguracyjnej programu w Warszawie.