Przyniesione uczniów KOPERNIKA dary, które poprzez Fundację Pomocy Humanitarnej "Redemptoris Missio" polecą do potrzebujących w Afryce, są już gotowe do wysyłki.
Darczyńcy okazali ogromne serce. Zebraliśmy m. in: 567 bandaży, ponad 410 paczek kompresów, ponad 150 rozmaitych plastrów, 31 płynów do dezynfekcji, ponad 50 maści cynkowych i ichtiolowych. Było też wiele innych przydatnych przy leczeniu chorych darów. 
Dziękujemy wszystkim, którzy się włączyli w pomoc! Dobro wraca!