19 listopada w sali MOK w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Leszna w szachach drużynowych.
Naszą szkołę reprezentowali:
JAN KORDUSIAK z kl.4B,
MARTA GLAPA z kl.4E,
WIKTORIA STAŚKIEWICZ z kl. 4D
 i JULIA ŁOZA z kl.1C.
Po emocjonujących pojedynkach nasz zespół zajął ostatecznie.3 miejsce ulegając tylko I LO oraz ZSET.
Gratulujemy zawodnikom!

Opiekunem drużyny był.p. Sławomir Stańczak



Galeria zdjęć: