25 listopada w naszej szkole odbył się szkolny etap Olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". 

Spośród uczniów biorących udział wyłonił się zespół, który będzie reprezentował szkołę w etapie wojewódzkim. 
Serdecznie gratulacje dla Anny Grobelnej, Jana Baranowskiego oraz Jana Marciniaka z klasy 2b.