Olimpiada ZUSowa
2b w etapie wojewódzkim
25 listopada w naszej szkole odbył się szkolny etap Olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".
Spośród uczniów biorących udział wyłonił się zespół, który będzie reprezentował szkołę w etapie wojewódzkim.
Serdecznie gratulacje dla Anny Grobelnej, Jana Baranowskiego oraz Jana Marciniaka z klasy 2b.