Wyjazd edukacyjny kl. 1e
21 listopada klasa 1e uczestniczyła w zwiedzaniu Lotniska Ławica. Zwiedziła terminal pasażerski w części ogólnodostępnej oraz halę odlotów i sortownię. Uczniowie przeszli boarding przy wejściu do samolotu, uczestniczyli w przejeździe po płycie lotniska autokarem do strażnicy Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej.
Następnym punktem wycieczki były zajęcia na Politechnice Poznańskiej w Instytucie Inżynierii Materiałowej, w ramach których uczniowie uczestniczyli w wykładzie i zajęciach laboratoryjnych: gotowali bizmut, obserwowali pokaz hartowności metali, przez mikroskop obserwowali struktury metali.