W bibliotece o Kapuścińskim
3a na spotkaniu literackim
W piątek 21 listopada uczniowie klasy 3a wybrali się do Biblioteki Ratuszowej na spotkanie pt. " Słuchanie świata- opowieść o Ryszardzie Kapuścińskim". Podczas wykładu zapoznali się z jego twórczością, biografią, mieli okazje zobaczyć fragmenty wywiadów z autorem oraz otrzymali wskazówki, jak formułować pisemnie wypowiedzi, by były tak trafne i celne, jak samego mistrza Kapuścińskiego.
Było to przedostatnie literackie spotkanie w projekcie "Między wierszami. Narracje".