Franek i Szymon idą dalej
w Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej
Z radością i dumą informujemy, że dwóch uczniów z klasy 4b IB: Franciszek Misiewicz i Szymon Gabler zakwalifikowało się do etapu okręgowego Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, który odbędzie się 10.01.2026r. we Wrocławiu. Gratulujemy i trzymamy kciuki!